وبلاگ

بهترین مکمل های لاغری برای خانم ها

یهترین-مکمل-های-لاغری-برای-خانم-ها

 

یکی از مهم ترین گام هایی که باید برای لاغر شدن انجام دهید، داشتن یک رژیم غذایی خوب و مناسب است. در این بین باید از مکمل های لاغری مناسب استفاده کنید. با داشتن یک رژیم غذایی مناسب و مصرف مکمل های غذایی مناسب می توانید به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید. جالب است بدانید که بر اساس تحقیقات انجام شده افراد با داشتن یک رژیم غذایی مناسب و برنامه غذایی اصولی می توانند به 80 درصد از نتایج مثمره ثمر برای لاغری دست پیدا کنند. در این راستا نباید قدرت مکمل هایی غذایی را دست کم بگیرید. با مصرف مکمل های غذایی در کنار ورزش می توانید به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کنید. همچنین این مکمل ها به شما کمک می کنند تا با سرعت بیش تری چربی بدنتان را از دست بدهید و بدن سالم تری داشته باشید.

در این مقاله از آلفا فیت قصد داریم 6 تا از مکمل های لاغری برای خانم ها را معرفی کنیم.

 

قدرت کافئین را دست کم نگیرید

از دیگر مکمل های پیشنهادی برای لاغری خانم ها می توان به مکمل کافئین اشاره کرد. از ویژگی های این مکمل می توان به بهبود تمرکز اشاره کرد. مکمل کافئین باعث بالا بردن قدرت عضلانی شده و همچنین به از دست دادن چربی در طی تمرین نیز کمک شایانی می کند. لازم به ذکر است که زمانی که کافئین را در کنار عصاره چای سبز میل کنید، عملکرد فوق العاده ای خواهد داشت. همچنین کافئین باعث افزایش میزان چربی آزاد شده از سلول های چربی شما می شود. در همین حال، چای سبز سرعت متابولیسم را افزایش می دهد، و این امر باعث می شود که بدن چربی را در جریان خون بسوزاند.

 

سی-ال-ای-برای-چربی-سوزی

 

قدرت پروتئین وی ایزوله را دست کم نگیرید

یکی از مکمل های لاغری برای خانم ها، پروتئین وی یا همان پروتئین آب پنیر است. از مزایای این پروتئین می توان به قابلیت هضم آن اشاره کرد. زمانی که پروتئین وی وارد بدن می شود، به سرعت تجزیه شده و همچنین با سرعت بالا آمینوهای خود را به بافت عضلانی بدن می رساند. به ویژه مصرف این پروتئین برای قبل از تمرین نیز بسیار مفید است؛ زیرا حاوی پپتیدها (قطعات پروتئینی) بوده که باعث افزایش جریان خون به عضلات می شود. در دسته مکمل های وی، وی ایزوله خواص چربی سوزی دارد.

 

سی ال ای موثر در چربی سوزی برای خانم ها

مکمل CLA که برای خاصیت چربی سوزیش شناخته شده است، امروزه بین ورزشکاران محبوببت ویژِه ای دارد و به عنوان یک مکمل کم عارضه در اشکال قرص یا پودر مصرف می شود. سی ال ای یا اسید لینولئیک مزدوج متعلق به خانواده اسیدهای چرب امگا 6 است و گروهی از ایزومرهای هندسی اسید لینولئیک است CLA که به طور طبیعی در گوشت و محصولات لبنی حیوانات وجود دارد، موضوع تحقیقات علمی برای تأثیر بالقوه آن بر جنبه های مختلف سلامت انسان بوده است.

 

 عصاره چای سبز

عصاره چای سبز بهبود دهنده ریکاوری عضلات بدن پس از تمرینات شدید می شود. عصاره چای سبز همچنین باعث عملکرد عالی و سالم مفاصل می شود. عصاره چای سبز باعث افزایش متابولیسم بدن شده و چربی سوزی بدن را افزایش می دهد. بنابراین عصاره چایی سبز یکی از بهترین مکمل های لاغری برای خانم ها است.

 

چایی سبز-برای-چربی-سوزی-خانم-ها

 

 ال کارنتین برای کاهش وزن

مکمل ال کارنتین علاوه بر مزایای برجسته در زمینه کاهش وزن ال تاثیر بسیار مثبتی بر روی عضله سازی و افزایش کیفیت عضلات دارد با استفاده منظم از این مکمل شما میتوانید عضلات خود را افزایش دهید و به اندازه کافی قدرت بدنی خود را بهبود بخشید. علاوه بر این ال کارنتین به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی نیز شناخته شده است که بهترین انتخاب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. با تقویت سیستم ایمنی شما میتوانید بهبود قابل توجهی سلامت عمومی خود داشته باشید و به طور مستمر از بیماریها و التهاب های بدن جلوگیری کنید. با این وجود ال کارنتین یکی دیگر از مکمل های لاغری برای خانم ها است.

 

پروتئین کازئین

یکی دیگر از پروتئین های شیر، پروتئین کازئین است. این پروتئین بسیار دیر هضم است، به این معنی که جریان ثابتی از آمینوها را در یک بازه زمانی چند ساعته فراهم می کند. این امر باعث می ‌شود که برای دوره‌های زمانی خاص، مانند زمان قبل از خواب مفید است. زیرا در این زمان بدن شما طی 7 الی 8 ساعت بدون غذا می ماند. مطالعه ای نشان داده است که افرادی که مکمل کازئین مصرف کرده اند درصد چربی سوزی بیشتری نسبت به افرادی که نکرده اند داشته اند.

یکی از مطالعات در خصوص پروتئین کازئین نشان داده اند که افرادی که قبل از خواب پروتئین کازئین مصرف کرده اند، نسبت به افرادی که در صبح کازئین مصرف می کنند، عضله بیش تری به دست می آورند. همچنین بر اساس یکی دیگر از تحقیقات افرادی پروتئین وی و کازئین را بعد از تمرین مصرف کرده اند، عضلات بیشتری به دست می آورند؛ در مقایسه با افرادی که تنها پروتئین وی مصرف می کنند.

 

سخن آخر

یکی از مهم ترین دغدغه خانم ها، کاهش وزن و لاغر شدن است. از مهم ترین عواملی که در لاغر شدن افراد موثر است، استفاده از مکمل های لاغری می باشد. در این مطلب انواع مکمل های لاغری برای خانم ها را معرفی کردیم.

یکی از مکمل های اصلی برای کاهش وزن، مکمل پروتئین وی ایزوله است. پروتئین وی درواقع همان پروتئین آب پنیر بوده که موجب چربی سوزی بدن می شود. پروتئین کازئین از دیگر پروتئین های شیر بوده که در چربی سوزی نقش موثری دارد. مصرف پروتئین کازئین پیش از خواب توصیه می شود. یکی دیگر از مکمل های مناسب و پیشنهادی برای لاغر شدن و چربی سوزی، عصاره چای سبز است. عصاره چای سبز باعث افزایش متابولیسم بدن شده و به لاغر شدن کمک شایانی می کند و همچنین مکمل ال کارنتین و سی ال ای.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *