سوالات متداول

خرید از آلفافیت به صورت آنلاین امکانپذیر است. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهامی می توانید به وسیله شماره تماس های درج شده با بخش پشتیبانی و آلفافیت تماس حاصل فرمائید.

تمامی محصولات ارائه شده در آلفافیت تماما اورجینال هستند . تامین کنندگان محصولات آلفافیت نمایندگان رسمی و واردکنندگان برندهای معتبر در کشور ایران هستند.محصولات ما تولید و بسته بندی در کشور مبدا برند است و در صورتی که برند ٬ مربوط به کشوری خارجی باشد ؛ هیچ کشور واسطی دخل و تصرفی در کالا نداشته و به صورت مستقیم وارد ایران شده است.

ارسال های شهر تهران در همان روز ثبت سفارش انجام میشود.سفارشات باقی استان های کشور از طریق پست و تیپاکس در همان روز ثبت سفارش ارسال شده و پیامک حاوی کد رهگیری و اطلاعات مرسوله از طریق تیپاکس برای گوشی خریدار ارسال میشود و بسته به شهر مقصد یک تا دو روز کاری بعد از سفارش مرسوله به آدرس مورد نظر ارسال میشود.

در صورتی که سوالات خود را در بالا نیافتید و نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص نحوه خرید، آگاهی از کاربرد، بررسی کیفیت و … دارید؛ می‌توانید با تکمیل فرم زیر در اسرع وقت با مشاوران آلفافیت ارتباط برقرار کنید.