بدنسازی, وبلاگ

6 مکمل پروتئین عالی

6 مکمل پروتئین عالی

6 مکمل پروتئین عالی و شناخت آن

یکی از اصلی‌ترین مواد مغذی که بدن انسان به طور مداوم به آن نیاز دارد، پروتئین است. علاوه بر اینکه پروتئین در سلامت بدن افراد تأثیر زیادی دارد، در ورزش بدنسازی نیز حرف اول را می‌زند.

در واقع اگر با متخصصان این حرفه صحبت کنید، متوجه خواهید شد که تغذیه، بیشتر از تمرینات ورزشی در عضله سازی تأثیر خواهد داشت. به همین دلیل است که اکثر ورزشکاران حرفه‌ای برای خرید پودر پروتئین بدنسازی اقدام می‌کنند.

بدنسازان برای رشد توده عضلانی بدون چربی و بهبود فرایند سنتز پروتئین عضله از انواع مختلف مکمل پروتئین استفاده می‌کنند. حال اینکه بدن افراد مختلف به چه مقدار پروتئین نیاز دارد، مسئله مهمی است که ورزشکاران باید به آن دقت داشته باشند.

در واقع برای اینکه پاسخ این سؤال را بدانید بهتر است ابتدا با بدن خود آشنا باشید و در نهایت با توجه به میزان و نوع ورزشی که انجام می‌دهید از مکمل پروتئین استفاده کنید. ما در ادامه به معرفی این ماده مغذی و مکمل‌های آن خواهیم پرداخت.

تعریف پروتئین

بدن انسان برای ادامه حیات خود به مواد غذایی مختلفی نیاز دارد. در همین راستا خود بدن انسان توانایی تولید مقدار مشخصی از ترکیبات مغذی مختلف را دارد.

اما مقدار مورد نیاز باقیمانده را باید از طریق غذا خوردن وارد بدن خود کنیم. پروتئین یکی از همین ترکیبات ضروری و مورد نیاز بدن است که به صورت زنجیره‌های طولانی ساخته شده از اسیدهای آمینه در بدن وجود دارند. مقدار مشخصی از این ترکیبات که به طور طبیعی در بدن انسان تولید می‌شود، اسید آمینه غیر ضروری نام دارد.

پروتئین از ترکیب هیدروژن، کربن، ازت و اکسیژن تشکیل شده است و در مواد غذایی مختلف به مقدارهای متفاوتی وجود دارد. افرادی که فعالیت‌های بدنی و ورزشی بیشتری دارند به مقدار بیشتری پروتئین نیاز خواهند داشت. وجود پروتئین در بدن، فرد را در تعادل نیتروژن مثبت یا وضعیت آنابولیک قرار خواهد داد. قرار گرفتن در این وضعیت به فرد امکان عضله سازی می‌دهد.

فواید پودر پروتئین بدنسازی

اگر کمی تجربه ورزش حرفه‌ای داشته باشید، احتمالا تا کنون از اهمیت مصرف پروتئین بعد از تمرینات ورزشی شنیده‌اید. در واقع همان اندازه که انجام درست و اندازه تمرینات ورزشی اهمیت دارد، تغذیه و رژیم غذایی درست نیز روی عضله سازی از اهمیت زیادی برخوردار است. در این میان پروتئین جزو آن دسته از مواد غذایی است که فواید آن تأثیری مستقیم و فوری روی نتایج تمرینات یک ورزشکار دارد.

در زیر به معرفی 6 مکمل پروتئینی عالی میپردازیم:

1) پروتئین وی کریتیکال اپلاید

 

ترکیب منحصر به فرد وی پروتئین اپلاید باعث گردیده که هضم آن راحت و به سرعت به پپتیدها تجزیه میگردد و دارای ارزش بیولوژیکی بالایی میباشد، این ترکیب قدرتمند برای رشد و نگهداری عضلات و ساختار ماهیچه ای لازم و ضرووری میباشد

 

ویژگی های وی کریتیکال اپلاید:

وی اپلاید حاوی ۲۱ گرم پروتئین خالص به همراه ۴.۸ گرم بی سی ای ای ، ۴ گرم گلوتامین در هر سرو میباشد. این محصول فاقد گلوتن با قند پایین است که برای افرادی ک مشکل گوارشی می باشند مناسب است.

نحوه ی مصرف whey critical applied:

۲ پیمانه از پودر اپلاید را با ۳۰۰ الی ۵۰۰ میلی لیتر آب یا شیر مخلوط کنید بعد از تمرین مصرف کنید

 

2) کینگ وی XXL لیمیتد ادیشن رونی کلمن RC

 

6 مکمل پروتئین عالی

کینگ وی XXL لیمیتد ادیشن رونی کلمن RC


 یک مکمل پروتئینی  است که به ریکاوری بهتر، تقویت رشد عضلانی ، تقویت فیبرهای عضلانی و بهبود ریکاوری عضلات کمک می کند تا میزان نتیجه گیری از تمرینات بالا رفته و همچنین میزان دوران نقاهت کاهش یابد.

 • با کیفیت و همچنین دارای ارزش پروتئینی بالا برای رشد بیشتر و ریکاوری بهتر عضلات
 • جذب سریع برای پر کردن بلوک های عضلانی و همچنین بهبود شرایط رشد عضلات
 • ۳۵ گرم پروتئین
 • ۷ گرم بی سی ای ای در هر پیمانه
 • ۴۰ سرو

 

3) پروتئین وی ۱۰۰% کامپلکس الیمپ

6 مکمل پروتئین عالی
ماده اولیه مورد استفاده برای تولید ماده مغذی پروتئین 100٪ Olimp Whey Protein Complex با درجه خلوص بالا مشخص می شود. فناوری نوآورانه تولید و همچنین دانش گسترده و سالها تجربه دانشمندان از مرکز تحقیق و توسعه آزمایشگاه های Olimp در ایجاد مکمل های غذایی ، ایجاد یک مکمل پروتئین با کیفیت بالا را فراهم کرده است که مورد اعتماد میلیون ها نفر در سراسر جهان است!

مقدار مشخصی از دو پروتئین منبع دار ، محتوای کم قندها و چربی های اشباع شده و همچنین مشخصات آمینواسید غنی بدون شک مهمترین مزایای پروتئین پروتئین وی Olimp 100٪ است. محبوب بین ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش های آماتور ، و همچنین گل سرسبد مکمل غذایی مارک Olimp Sport Nutrition واقعی است.

 

4) وی پروتئین رول وان 

 

6 مکمل پروتئین عالی

ما ترکیبی عالی از کیفیت غذایی، طعم عالی و ارزش عالی برای پول شما ارائه می دهد. 100% پروتئین آب پنیر از کنسانتره ها، ایزوله ها و هیدرولیزها، 25 گرم پروتئین در هر پیمانه، و مملو از EAA های طبیعی، BCAA و گلوتامین. موفقیت از هر نظر، به جز قیمت

توابع و جزئیات

پروتئین با کیفیت بالا و اسیدهای آمینه ضروری: 25 گرم پروتئین آب پنیر 100% از کنسانتره، ایزوله و هیدرولیز آب پنیر با EAA طبیعی، BCAA و گلوتامین

مزایای ترکیب Tri-Whey: ترکیبی عالی از کیفیت تغذیه ای، طعم غنی تر، بافت خامه ای تر و ارزش برتر برای دلار شما را فراهم می کند.

سریع الاثر – سه نوع پروتئین آب پنیر سریع الاثر که حاوی آمینو اسیدهای حیاتی برای ترمیم و ریکاوری عضلات هستند.

فرمول هر زمان: اول صبح، قبل از تمرین یا بلافاصله بعد از تمرین، بین وعده های غذایی، به عنوان میان وعده یا حتی یک غذا خوب عمل می کند.

تولید با کیفیت، فاقد مواد ممنوعه – با افتخار در مرکز پیشرفته GMP خود در ایالات متحده برای ایمنی و خلوص تولید شده است

 

5) پروتئین وی رونی کلمن ایکس اس 

6 مکمل پروتئین عالی

کمپانی رونی کلمن RC با ارائه پودر پروتئین آب پنیر خوش طعمو با کیفیت بالا ، باز صنعت تولید مکمل های غذایی و ب خصوص پروتئین را متحول کرده است.

همه می دانند که پروتئین ماده مغذی است که به عضله سازی و دستیابی به اهداف بدن برای عضله سازی بهتر کمک می کند. همچنین آب پنیر یکی از منابع اصلی پروتئین است.

وی ایکس اس رونی کلمنwhey xs RCحاوی ۲۲ گرم پروتئین با کیفیت در هر پیمانه حاوی می‌باشد.این محصول همچنین هاوی گلوتامین و بی سی ای ایBCAA و آمینو های غیر ضروری یا آمینو ایی ای ای EAA می‌باشد که ترکیب این پارامتر ها بدن را در راستای عضله سازی و تو لید توده های عضلانی و ریکاوری آن ها بعد از تمرینات سخت بسیار موثر می‌باشد.

این محصول همچنین حاوی مقادیر کمی کربوهیدرات می‌باشد که در انتقال پروتئین به ب عضلات نقش بسزایی دارند

 

محتویات وی ایکس اس رونی کلمن Whey XS RC:

 • وزن محصول ۲,۲۶۰ کیلوگرم
 • حاوی پروتئین آب پنیر با کیفیت بالا
 • حاوی ۷ گرم کربوهیدرات
 • حاوی ۲۲ گرم پروتئین در هر اسکوپ
 • حاوی ۴ گرم قند در هر اسکوپ
 • حاوی ۲ گرم چربی یا فت در هر اسکوپ
 • حاوی ۳.۴ گرم ال-گلوتامین
 • حاوی ۴ گرم بی سی ای ایBCAA
 • حاوی ۸.۶ گرم اسید آمینه ضروری یا آمینو EAA
 • حاوی طمع بندی بسیار عالی و متنوع
 • حاوی ال آرژنین
 • هر اسکوپ برابر با ۳۷ گرم از پودر این محصول می‌باشد

 

6) پروتئین وی بایوجنیکس

 

6 مکمل پروتئین عالی
ترکیبی از ۳ نوع پروتئین کنستانتره،وی ایزوله و وی هیدرولیزه میباشد که به دلیل تفاوت فیلتراسیون این پروتئین ها و ترکیب آنها با هم میزان جذب به طرز چشمگیری بالا میرود این مکمل با افزایش میزان پروتئین و اسید امینه ها در بدن میزان عضله سازی و سنتز پروتئین درون عضلات را بالا میبرد و سبب جلوگیری از تخریب عضلات نیز میگردد.

مکمل پروتئین وی بایوجنیکس به راحتی درون آب و شیر حل میشود و میزان کالری پایین،به همراه ارزش غذایی بالایی دارد. اگر شما کمی در ورزش‌های سنگین و بدنسازی سررشته و آگاهی داشته باشید می‌دانید که مصرف پروتئین وی نقش بسیار زیادی را در عضله سازی و حجم گرفتن بدن شما دارد.

به همین دلیل است که ورزشکاران و بدنسازان بسیار زیادی از پروتئین وی برای تقویت عضلات خود و قدرت بخشیدن به بدن خود استفاده می‌کنند تا بتوانند تمارین خود را بهتر انجام دهند و نتیجه بهتری را ببینند.

پروتئین وی انواع بسیار مختلف و زیادی را دارد و برندهای بسیار زیادی دست تولید آن زده‌اند. پروتئین بیوجنیکس یکی از انواع پروتئین وی می‌باشد که به منظور قدرت بخشیدن به بدن تولید شده است و بیشتر برای افرادی که بدنسازی و ورزش را به طور حرفه‌ای دنبال می‌کنند ساخته شده است.

باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها انجام تمارین سنگین و پشت سر هم نمی‌تواند نتیجه مطلوب و دلخواه شما را به شما بدهد و شما حتماً باید بدن خود را به شدت تقویت کنید و پروتئین‌ها و ویتامین‌های لازم را در حین تمارین به بدن خود برسانید تا بتوانید نتیجه دلخواه را ببینید.

در غیر این صورت بدن شما دچار ضعف می‌شود و دیگر قادر به انجام تمارین خود نخواهید بود. پروتئین وی بیوجنیکس دارای پروتئین‌ها و مواد مغذی و ویتامین‌های بسیار زیادی می‌باشد. می‌تواند قدرت و نیروی کافی را در حین تمرین به بدن شما بدهد تا شما بتوانید نیرو و قدرت کافی را برای انجام ورزش و تمارین خود داشته باشید.

در این مقاله سعی کردیم 6 مدل از بهترین و با کیفیت ترین مکمل های پروتئین وی با ارزش خرید بالا را برای شما معرفی کنیم  علاوه بر این 6 مکمل پروتئین وی مکمل های زیادی در سایت آلفا فیت موجود میباشد که تمامی انها اورجینال به شرط ازمایشگاه و دارای ضمانت مرجوعی میباشد تا تمامی ورزشکاران بتوانند با خیال راحت خرید کنند،رضایت شما هدف ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *