بدنسازی, وبلاگ

5 کراتین عالی

5 کراتین عالی

در این مقاله قصد داریم به بهترین کراتین های موجود در بازار بپردازیم و با تحلیل هر یک ببینیم کدام مکمل کراتین بهترین کیفیت،بالاترین تاثیر را دارا میباشد همچنین در مورد کراتین ،نحوه عملکرد همچنین نقش آن در بدن بهتر آشنایی پیدا کنیم در ادامه با ما همراه باشید

کراتین چیست و معرفی 5 کراتین عالی

کراتین یک ترکیب آلی است که به طور طبیعی در بدن انسان و همچنین در گوشت و ماهی وجود دارد. کراتین به عنوان یک مکمل غذایی محبوب نیز شناخته شده است که به ویژه بین ورزشکاران و افرادی که می‌خواهند عضلات خود را تقویت کنند، محبوبیت دارد.

کراتین نقش مهمی در تولید انرژی در سلول‌های عضلانی دارد. این ماده به افزایش سطح انرژی کمک می‌کند، که این امر می‌تواند به بهبود عملکرد ورزشی و افزایش حجم عضلات کمک کند.

از طرف دیگر، کراتین می‌تواند به افزایش ذخیره آب در سلول‌های عضلانی کمک کند. این امر می‌تواند منجر به افزایش حجم عضلات شود و برخی از افراد از این خاصیت برای ایجاد ظاهر “پر و تنگ” عضلات استفاده می‌کنند.

همچنین باید توجه داشت که مصرف کراتین باید به طور معقول و متعادل باشد. برخی از افراد ممکن است تجربه ناراحتی‌های گوارشی یا دیگر عوارض جانبی داشته باشند. همیشه پیشنهاد می‌شود که قبل از شروع مصرف هر مکمل غذایی، با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید.

در کل، کراتین یک مکمل مفید برای افرادی است که به دنبال افزایش عملکرد ورزشی و تقویت عضلات هستند. با این حال، مهم است که به میزان مصرف و شرایط سلامتی خود توجه کنید.

 

کراتین اپلاید نوتریشنکراتین مونوهیدرات برای افرادی که در تمرینات طولانی مدت یا با شدت بالا شرکت می کنند و به دنبال بهبود عملکرد بدنی هستند، مناسب است. کراتین Applied Nutrition خالص ترین و راحت ترین فرمول کراتین مونوهیدرات موجود را فراهم می کند.

مطالعات نشان می دهد که افزایش سطح کراتین به تاخیر در شروع خستگی، افزایش متابولیسم انرژی در سلول های عضلانی و افزایش توانایی کلی بدن کمک می کند.

کراتین مونوهیدرات عملکرد بدنی را در دوره های متوالی تمرینات کوتاه مدت و با شدت بالا افزایش می دهد.

  • به راحتی در آب مخلوط می شود.
  • تست شده برای ورزشکاران توسط Informed Sport
  • محصول دارای گواهی حلال

نحوه مصرف کراتین اپلاید نوتریشن:

۱ وعده (۵ گرم) را به آب اضافه کنید، تکان دهید و مصرف کنید. ۱-۲ بار در روز ترجیحاً مستقیماً قبل و بعد از ورزش استفاده کنید. پس از ۸ هفته استفاده مداوم، ۱ هفته استراحت کرده و دوباره چرخه را شروع کنید.

 

کراتین گلد کوین لورونافرادی که به صورت تفریحی ورزش می کنند می توانند از این مکمل استفاده کنند – کراتین در اشکال مختلف فعالیت بدنی و در هر سطح پیشرفت استفاده می شود.

  • استفاده از آن برای زنان و مردان ، به ویژه در دوره های تمرین منظم توصیه می شود.
  • مکمل کراتین باعث افزایش عملکرد بدنی در حین ورزش کوتاه مدت و فشرده می شود.
  • کراتین برای تعدادی از مسائل مربوط به فعالیت بدنی از جمله کاهش خستگی و سنتز گلیکوژن مهم باشد.
  • برخی از کارهای علمی نشان می دهد که کراتین ممکن است دارای پتانسیل آنتی اکسیدانی باشد.
  • برخی از مطالعات نشان می دهد که استفاده از کراتین در طول تمرینات قدرتی باعث افزایش توده و قدرت عضلانی می شود.
  • دارای ویتامین B6 بر تنظیم فعالیت هورمونی تأثیر مفیدی دارد.

 

نحوه ی مصرف کراتین گلد کوین لورون :

۱ پیمانه ( ۵ گرم ) از این مکمل را با ۲۰۰ میلی لیتر آب ترکیب کرده و بلافاصله میل کنید . ۱ تا ۲ وعده در روز می توانید مصرف کنید . کراتین بدون طعم است و می تواند به هر نوشیدنی اضافه شود . برای کسب بهترین نتیجه ، روزانه از آن استفاده کنید .

 

کراتین انابولیک کوین لورونکراتین انابولیک کوین لورون

ترکیبی از کراتین مونوهیدرات به همراه ویتامین b6 افزوده میباشد که باعث افزایش حجم عضلات و همچنین افزایش وزن میگردد. ویتامین ب6 میزان جذب کراتین را بالا برده در نتیجه تاثیر کراتین بیشتر میگردد. یکی از گزینه های اصلی برای کسانی که در کنار مکمل گینر و یا پروتئین به دنبال حجم و وزن بیشتر میگردند

ویژگی های محصول:

ویتامین ب۶ افزوده برای جذب و تاثیر بیشتر کراتین در عضلات

 

طریقه مصرف کراتین انابولیک کوین لورون:

روزانه یک پیمانه نیم ساعت قبل تمرین

بلافاصله بعد از تمرین

 

کراتین مونوهیدرات سل تک ماسل تکیک فناوری سلولی ترکیبی چند مرحله‌ ای از کربوهیدرات‌ ها را ارائه می‌کند. کراتین مونوهیدرات سل تک به انتقال کراتین به عضله ها کمک می‌کند و به سرعت ذخایر گلیکوژن را پر می‌کند و اثر انبساط عضلانی شدیدی را ارائه می‌دهد.

نحوه استفاده کراتین ترکیبی سل تک ماسل تک :

بلافاصله بعد از تمرین ۱ پیمانه Cell-Tech با 6 اونس آب بگیرید. در روز های که ورزش نمی کنید ، صبح هنگام بیدار شدن یک پیمانه از cell tech مصرف کنید .

برای نتیجه بهتر: بلافاصله بعد از تمرین دو پیمانه از کراتین ترکیبی سل تک ماسل تک با ۱۲ اونس آب بنوشید. اگر آن روز تمرین نمی کنید ، صبح که از خواب بیدار می شوید دو پیمانه مصرف کنید .

برای بهترین نتیجه گیری: برای هفت روز اول (مرحله بارگیری): صبح ها بعد از بیدار شدن از خواب دو پیمانه Cell-Tech با 12 اونس آب و بلافاصله بعد از تمرین دو پیمانه با 12 اونس آب بخورید. در روزی که تمرین نمی کنید ، صبح دو پیمانه  با 12 اونس آب مصرف کنید .

مرحله نگهداری: بلافاصله بعد از تمرین دو پیمانه Cell-Tech با 12 اونس آب بنوشید. اگر کل روز تمرین نمی کنید ، صبح که از خواب بیدار می شوید دو پیمانه با 12 اونس آب میل کنید.

 

کراتین مونوهیدرات SFD

کراتین اس اف دی یک مکمل ورزشی با بالاترین کیفیت کراتین مونوهیدرات به شکل کاملا Pure است. کراتین یکی از بهترین  مواد عضله ساز، ضد عضله سوزی است که در مکمل های بدنسازی استفاده میگردد

فواید کراتین اس اف دی SFD

کراتین میزان آب درون سلول های عضلانی را افزایش می دهد، فعالیت آنزیم های عضله سوزی  را مهار می کند و به طور قابل توجهی میزان رشد توده عضلانی بدون چربی را افزایش می کند.

گرچه بسیاری از انواع مختلف کراتین در صنعت مکمل‌های ورزشی ظاهر شده‌اند، تنها فرم کراتین مونوهیدرات دارای منابع بسیار زیادی در قالب تحقیقات و آزمایشات علمی است که میزان اثربخشی و بدون عارضه بودن آن را تأیید می‌کند.

کراتین اس اف دی حاوی مواد افزودنی غیر ضروری به صورت قند و سایر پرکننده ها غیر طبیعی نیست، بنابراین بدون توجه به هدف ورزشی می توان از آن استفاده کرد. هم در دوران افزایش حجم، قدرت و هم در زمان کاهش توده چربی بدن مصرف میگردد.

SFDکراتین در صورتی که همراه با رژیم غذایی متناسب و دریافت درست میزان پروتئین استفاده گردد به بهبود میزان ظرفیت ورزشی مانند افزایش قدرت و استقامت و همچنین افزایش میزان رشد توده عضلانی کمک کرده و ریکاوری عضلات پس از تمرینات شدید ورزشی را شدت میبخشد.

نحوه مصرف کراتین مونوهیدرات اس اف دی sfd:

روزانه ۲ اسکوپ از این محصول را  در ۲ نوبت به همراه ۶۰۰ میلی لیتر آب یا نوشیدنی مورد نظر مخلوط کرده و نیم ساعت قبل از ورزش و بلافاصله بعد از ورزش میل نمایید. در طول روز میزان آب دریافتی بدن را افزایش دهید تا تاثیر مصرف مکمل مراتین افزایش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *